Į pabaigą einant spaliui, kuris Kaune yra pagyvenusių žmonių mėnuo, kupinas jiems dedikuotų renginių ir kitų pasiūlymų, dar vieną dovaną į kalendorių įspraudė ledo ritulio klubas „Kaunas Hockey“.

Spalio 24 d., trečiadienį, komanda visų miesto senjorų laukia Kauno ledo arenoje „Baltų ainiai“, kur vyks Nacionalinės ledo ritulio lygos rungtynės prieš Vilniaus „Geležinį vilką“. Visiems, vyresniems nei 62 m., už bilietus į rungtynes mokėti nereikės.

„Norime būti neatsiejama miesto kultūrinio ir socialinio gyvenimo dalimi, taigi mielai jungiamės prie tokios gražios ilgametės Kauno iniciatyvos“, – sako „Kaunas Hockey“ kapitonas Vytautas Jagelavičius. Rungtynėse laukiami ir ledo ritulio veteranai, kurių Kaune tikrai daug, ir „Kaunas Hockey“ sirgalių tėvai, močiutės, seneliai ar kiti vyresni giminaičiai. Be abejo, ir visi tie senjorai, kurie dar niekuomet nėra stebėję šios sporto šakos rungtynių. „Juk esi jaunas, kol dar patiri pirmų kartų“, – juokiasi akistatai su vilniečiais besiruošiantys sportininkai.

Praėjusį trečiadienį Vilniuje „Kaunas Hockey“ ir „Geležinio vilko“ susitikimas baigėsi kauniečių naudai 3:5. Spalio 24 d. rungtynių pradžia – 20:30 val.