Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. Pirmenybių lyderė "Kaunas Hockey", kaip ir buvo galima tikėtis, pranoko kitą laikinosios sostinės ekipą "Baltų Ainiai - HC Klaipėda", bet tą padarė tik po pratęsimo - 5:4 (0:0, 2:2, 2:2, 1:0).

Tai buvo šeštoji komandų tarpusavio akistata šį sezona ir penktoji "Kaunas Hockey" pergalė.

Po šešiolikos turų "Kaunas Hockey" su 40 taškų rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, o šį vakarą tašką iškovoję "Baltų Ainiai - HC Klaipėda" iš viso jų turi tik 3 ir užima paskutinę poziciją.

Plačiau apie rungtynes:

Antrame kėlinyje "Kaunas Hockey" dusyk išsiveržė į priekį, tačiau oponetai sugebėjo rasti savo ginklų ir prieš trečią mačo dalį rezultatas buvo lygus.

Per pirmąsias tris trečio kėlinio minutes "Kaunas Hockey" pelnė du įvarčius ir atrodė, jog favoritai iškovos įtikinamą pergalę. Visgi, Deividas Kazlauskas pasižymėjo 48-ą, o Dovydas Žiūkas 58-ą mačo minutę ir klubams netikėtai teko žaisti pratęsimą.

Vos tik startavus papildomam laikui, "Baltų Ainiai - HC Klaipėda" atstovas Eimantas Gutauskas užsidirbo dvi baudos minutes, o tuo netrukus pasinaudojo pergalingą įvartį pasiekęs Grigorijus Vorobjovas (5:4).