Antrą pergalę naujajame Lietuvos ledo ritulio pirmenybių (NLRL) sezone šventė "Kaunas Hockey" ekipa. Ji svečiuose 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) pranoko Vilniaus "Hockey Punks" klubą.

Plačiau apie rungtynes:

Pirmąsias 11 minučių vyko atkakli kova ir abi komandos turėjo progų pasižymėti. Tuomet krito pirmasis susitikimo įvartis, kai pasinaudojęs suirute prie "Hockey Punks" vartų šeimininkų vartininką Simą Baltrūną nuginklavo Eduardas Chekmaryovas (11:06, rez. perd. Petras Nausėda).

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai įgijo kiekybinį pranašumą, tačiau jo paversti antruoju įvarčiu nesugebėjo. Pirmoje antrojo kėlinio pusėje analogiškoje situacijoje atsidūrė ir "pankai", tačiau ir jiems nepavyko įmušti žaidžiant 5 prieš 4.

Antrojoje antrojo kėlinio dalyje abi komandos turėjo puikių progų pasižymėti, tačiau "Hockey Punks" įmušti taip ir nepavyko, o tuo pasinaudoję kauniečiai padvgibubino savo persvarą. 38-ą susitikimo minutę įvartį pelnė Brendas Leavittas (37:05, E. Chekmaryovas).

Prasidėjus trečiajam kėliniui, "pankai" ir vėl 2 min. žaidė daugumoje, nes svečių ekipa ant ledo išleido per daug žaidėjų. Vilniečiams toliau nesisekė pasižymėti, tuo tarpu laikinosios sostinės ekipos atstovas Konstantinas Isaevas smūgiavo į viprstą.

Kėlinio viduryje užfiksuotas ir žiauriausias mačo momentas. Mauras Baltrukonis žaidė per aukštai pakelta lazda ir už tai Vilniaus klubas gavo 5 baudos minutes, o pats žaidėjas buvo pašalintas iki mačo galo. Po šio epizodo medikai išsivedė antrojo įvarčio autorių B. Leavittą.

Šeimininkai atsilaikė žaisdami mažumoje ir jau netrukus patys trečią kartą mače įgijo kiekybinę persvarą. Trečias kartas nemelavo ir likus žaisti beveik 5 minutes pasižymėjo Dovydas Vaisovas (55:06, Sergejus Markovskis ir Edgaras Rybakovas).

"Hockey Punks" turėjo stoti į lemiamą šturmą, bet per likusį laiką daugiau puolė svečiai. Galiausiai vilniečiai pakeitė vartininką, o už tai gavo įvartį į tuščius vartus. Įvartį mušė Mikhailas Evstigneevas (59:48, Grigorijus Vorobjovas ir E. Chekmaryovas).