Trečiadienį Lietuvos ledo ritulio lygoje Kauno derbyje intrigos nebuvo - "Kaunas Hockey" ledo ritulininkai jau po pirmojo kėlinio 11:1 pirmavo prieš pirmenybėse šįmet debiutavusią Kauno "Baltų ainiai-HC Klaipėda" ekipą, o likę du kėliniai įvarčių kiekį praktiškai padvigubino - rungtynės baigėsi tokiu rezultatu, kuris artimas krepšinio pirmajam kėliniui - lyg Kauno "Žalgiris" draugiškai leistų įmesti kiemo komandai du taškus iš po krepšio - 20:2.

Pasak "Kaunas Hockey" vyriausiojo trenerio baltarusio Aleksandro Mikheyonoko, rezultatas yra dėsningas, nes buvo akivaizdus skirtumas tarp komandų lygio.

"Skyrėsi ir žaidėjų meistriškumas. Aš kaip treneris daugiausiai dėmesio kreipiau į tai, kad mes valdytume rungtynes. Norėjau, jog mano vaikinai parodytų gerą atakuojantį ledo ritulį su minimaliu klaidų kiekiu", - ledoritulys.lt sakė kauniečių strategas.

A.Mikheyonoko teigimu, didelis įmuštų įvarčių skaičius tėra rodyto žaidimo pasekmė. 

"Tikrai nebuvo tikslo sutriuškinti priešininkus", - kalbėjo strategas.

Kaip sakė kol kas Lietuvos čempionate be pralaimėjimų žaidžiančių "Kaunas Hockey" ledo ritulininkų treneris, prieš susitikimą kalbėta apie tai, kad reikia žaisti agresyviai ir treniruoti tuos žaidybinius momentus, kurie pravers ateities kovose.

"Tada tiesiog palinkėjau visiems gero ir rezultatyvaus žaidimo", - pasakojo A.Mikheyonokas.

Lietuvos lyga per paskutinius sezonus pirmąkart sužibėjo tokiu rezultatu, o dar pernai pačiam profesionaliai rungtyniavusiam A.Mikheyonokui tokia patirtis buvo pasitaikiusi tuomet, kai jis žaidė Ukrainoje.

"Tai nutiko jau seniai - 2010-2011 m. sezone. Tuo metu žaidžiau Ukrainoje už Donbaso ledo ritulio klubą. Tą sezoną mes tapome čempionais. Buvo puikus kolektyvas - puikiai derėjo jaunimas ir patyrę žaidėjai, trenerių štabas - nuostabus -  vyriausiasis treneris Aleksandras Kulikovas, jo asistentais dirbo Anatolijus Deminas ir Sergejus Viteras. Pastarasis, beje, ir dabar vadovauja Donbaso klubui. Tuo metu ir klubo vadovybė dėl komandos darė viską, ką galėjo, ir tą sezoną, prisimenu, patyrėme vos vieną pralaimėjimą. Didžiausia pergalė buvo, jeigu neklystu, 25:0 prieš jaunimą. Taip nutiko ir vakar", - su ledoritulys.lt prisiminais dalinosi A.Mikheyonokas, nepraleidęs progos palinkėti savo buvusiam klubui sėkmės artimiausiose rungtynėse.

"Linkiu jiems gerai pasirodyti Kontinentinės taurės pusfinalyje. Kovos Krokuvoje prasideda rytoj", - sakė "Kaunas Hockey" vyriausiasis treneris.

A.Mikheyonoko buvusi ekipa iš Ukrainos žais Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) organizuojamos Kontinentinės taurės pusfinaliuose Krokuvoje (Lenkija), kur taip pat lapkričio 15-17 dienomis kovos Gardino "Neman" (Baltarusija), Krokuvos "Cracovia" (Lenkija) ir Atyro "Beibarys" (Kazachstanas) klubai. Kontinentinės taurės finalai vyks kitų metų sausio 10-12 d.