Latvijos ledo ritulio čempionate antrą kartą per dvi dienas akis į akį susidūrė "Zemgale" ir "Liepaja" klubai. Dėja, "lietuviškoji" Liepojos ekipa ir vėl pralaimėjo išvykoje - 3:4 (0:1, 0:2, 1:3).

Iš Lietuvos atstovų ir šiam mačui buvo registruotas vienintelis į Žiemgalą atsivežtas Markas Kaleinikovas. Jam nepavyko pasižymėti antrose rungtynėse iš eilės - tikslo nepasiekė visi trys puolėjo metimai. Lietuvos rinktinės narys labiausiai išsiskyrė dešimtą mačo minutę, kai užsidirbo dvi baudos minutes.

Po šio pralaimėjo "Liepaja" turnyrinėje lentelėje lieka ketvirtoje vietoje (27 tšk.). Tiesa, komanda už artimiausią varžovę "Mogo" komandą, kuri turi šešių taškų pranašumą, yra sužaidusi net penkiomis rungtynėmis mažiau, todėl turi realias galimybes kilti į trečią poziciją.

Fantastiškai šį sezoną žaidžianti "Zemgale" su 42 taškais pirmauja septynių komandų pirmenybėse.