Išvyka į Stokholmą (Švediją), Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) "Global series" rungtynes nesėkmingai baigėsi ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrusiam "Buffalo Sabres" klubui. "Sabres" ledo ritulininkai antrą kartą Švedijos sirgalių akivaizdoje buvo priversti pripažinti "Tampa Bay Lightning" pranašumą 3:5 (1:1, 0:2, 2:2).

Pirmasis "Sabres" įvarčių sąskaitą atidarė Samas Reinhartas, blizgėjęs ir pirmajame tarpusavio mače, tačiau netrukus "Lightning" rezultatą išlygino - Patas Maroonas pelnė antrąjį savo sezono įvartį.

Antrosios dvidešimt minučių buvo pragariškos "Sabres" - neišnaudotos progos smūgiuoti ir du praleisti įvarčiai - Tampa Bėjaus ekipoje įvarčius pelnė Victoras Hedmanas ir dar kartą taikliai smūgiavęs P.Maroonas.

Trečiajame kėlinyje komandos prapliupo įvarčiais - 4-ą minutę švedas Victoras Oloffsonas savo šalies sirgalių akivaizdoje sumažino "Lightning" pranašumą 2:3, bet po penkių minučių Yani Gourde sugrąžino dviejų įvarčių persvarą savo ekipai - 2:4.

Dar po minutės Mathieu Josephas padidino skirtumą iki trijų įvarčių "Tampa Bay Lightning" naudai - 2:5, o paskutinę susitikimo minutę "Sabres" pelnė paguodos įvartį - 3:5 (įvartį įmušė Jackas Eichelis)."Lightning" iš viso rungtynėse smūgiavo 40, o "Sabres" - 43 kartus. 

"Tampa Bay Lightning" tai buvo aštuntoji pergalė per pagrindinį laiką sezone. Komanda yra sužaidusi 15 susitikimų ir sąskaitoje turi - 18 taškų (11-a vieta Rytų konferencijoje). "Buffalo Sabres" ledo ritulininkai po pralaimėjimo Rytuose nukrito į 8 vietą - 20 taškų per 17 rungtynių.