Lietuvos ledo ritulio čempionate vis labiau auga intriga kovojant dėl aukščiausių pozicijų turnyrinėje lentelėje.

Antradienio vakarą Kaune lygos lyderė „Kaunas Hockey“ komanda buvo priversta pripažinti principinių varžovų iš Vilniaus pranašumą. „Hockey Punks“ į sostinę parsivežė pergalę rezultatu 5:3.

Po šios vilniečių pergalės kova dėl pirmų trijų pozicijų reguliariajame sezone darosi dar karštesnė: „Kaunas Hockey“ vis dar pirmauja su 33 taškais, tačiau netoli jų žengia „Energija – Geležinis Vilkas“ (32 taškai) ir „Hockey Punks“ (29 taškai). Tiesa, elektrėniškiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis daugiau nei jų pagrindiniai varžovai.

Šiame susitikime kauniečiai pirmieji pažeidė taisykles, o „pankai“ nieko nelaukdami įsiveržė į priekį. Iš aštraus kampo ritulį į vartus pasiuntė Aivaras Bendžius (03:12, rez. perd. Jaunius Jasinevičius).

Jei vilniečiams geriau susiklostė kėlinio startas, tai kėliniui artėjant prie pabaigos sėkmė šyptelėjo jau „Kaunas Hockey“ atstovams. Ritulį į vartus pasiuntė Kirillas Danilenko (18:03, rez. perd. Egidijus Binkulis, Artiomas Starovoitovas).

Po lygaus pirmojo kėlinio vaizdas ant ledo nesikeitė ir antrajame. Galiausiai lygų rezultatą švieslentėje savo komandos naudai tiksliu metimu iš tolimos distancijos pakreipė „Hockey Punks“ gynėjas Jaunius Jasinevičius (29:27, rez. perd. Aliaksejus Kuveka, A. Bendžius). Iš karto po pelnyto įvarčio „pankai“ gavo savo pirmąją pražangą, bet atsilaikę jie surengė savo atsaką, kurią tiksliai užbaigė Lietuvos čempionato rezultatyviausias žaidėjas Povilas Verenis (31:52, rez. perd. A. Kuveka).

Dviejų įvarčių deficitą turėję „Kaunas Hockey“ atstovai savo padėtį pataisė prieš pat antrojo kėlinio finišo sireną. Paskutinę kėlinio sekundę pasižymėti spėjo Romanas Reshetnikovas (39:59, rez. perd. Dovydas Laimutis, Antonas Sharpanskikhas).

Trečiajame kėlinyje dar kartą sužibėjo „Hockey Punks“ lyderių duetas. A. Bendžius atliko gražų reidą ir pasiuntė ritulį link vartų, kur vienu lietumu jį tiksliai į vartus pasiuntė P. Verenis (44:14, rez. perd. A. Bendžius, Domas Janušonis).

Negana to, tuo kauniečių bėdos nesibaigė: gauta pražanga privertė juos antrą kartą bandyti neutralizuoti mažumą. To padaryti „Kaunas Hockey“ komandai nepavyko ir šį kartą – svečiai netruko susikurti progos ir iš arti pasiųsti ritulį į vartus. Penktojo „Hockey Punks“ įvarčio autoriumi tapo Laisvydas Kudrevičius (45:51, rez. perd. Ernestas Trukšnys, Mauras Baltrukonis).

Per likusį rungtynių laiką porą kartų užfiksuoti abipusiai susistumdymai, po kurių komandos žaidė formatu keturi prieš keturis, o galiausiai priešpaskutinę minutę aistros dar kartą peržengė taisyklių ribas ir susikibo „pankų“ atstovas Sergejus Markovskis bei „Kaunas Hockey“ puolėjas Pavelas Pravilo. Galiausiai muštynės baigėsi įsikišus teisėjams, kurių sprendimu labiau nusižengė „Hockey Punks“ legionierius, tad „pankams“ rungtynių pabaigoje teko žaisti mažumoje.

Savo progos sušvelninti skirtumą „Kaunas Hockey“ nepraleido: Eduardas Chekmaryovas metimu iš toli įveikė Simą Baltrūną (59:07, rez. perd. Romanas Reshetnikovas).