Penktą pergalę per šešis susitikimus Lietuvos čempionate iškovojo Vilniaus "7bet - Hockey Punks". Sostinės ekipa savo arenoje 7:3 (0:0, 4:0, 3:3) pranoko Elektrėnų "Energiją".

Į nokdauną savo oponnetus "pankai" pasiuntė antro kėlinio viduryje, kai per keturių minučių atkarpą pasiekė keturis įvarčius - pasižymėjo Šarūnas Kuliešius, Aleksejus Kuveko, Jaunius Jasinevičius ir Denisas Kuzminovas.

Jau antrą trečio kėlinio minutę vilniečiai pelnė dar du įvarčius ir rungtynių nugalėtojas praktiškai niekam nebekėlė abejonių (antrą savo įvartį mušė S. Kuveko, taip pat pasižymėjo Mauras Baltrukonis). Per likusį laiką svečiams pavyko kiek sušvelninti skirtumą, jiems įvarčius pelnė Donatas Kumeliauskas, Aurimas Gaidauskas ir Andrėjus Beznovovas. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Ilja Želtakovas.

Po šešių rungtynių "pankai" turi penkiolika, o "Energija" devynis taškus.