Šią savaitę Lietuvos pirmenybių rungtynėse Vilniuje „Hockey Punks“ mėgins dar kartą nugalėti Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkus.
 
Paskutinės komandų rungtynės Elektrėnuose baigėsi „pankų“ pergale rezultatu 3:1. O viso sezono metu pergalių pralaimėjimų santykis yra lygus – elektrėniškiai iškovojo pergalę Vilniuje 5:3.
 
“Elektrėnų “Energija” yra neabejotini Lietuvos čempionato favoritai ir žengia tvirtai pirmoje lentelės vietoje. Jie turi vienus geriausių lygos legionierių, taip pat ir puikius veteranus. Tačiau dabar jau jie žino, kad su mumis reikia žaisti rimtai. Todėl turime būti pasiruošę ir nusiteikę atiduoti visas jėgas nuo pat pirmų mačo sekundžių. Tikiu, kad komandos padovanos gerą reginį Vilniaus publikai”, - prieš rungtynes komentuoja “Hockey Punks” treneris Mindaugas Kieras.
 
Paskutinėse šių pirmenybių rungtynėse Vilniaus komandoje debiutavęs lietuviško kraujo turintis meksikietis Arunas Bermejo rungtynių eigoje gavo traumą ir spėjama, kad nežais jau iki pat sezono pabaigos.
 
„Traumą gavo ne tik Arunas, bet kiek anksčiau susižeidė ir vienas iš nacionalinės rinktinės kandidatų Laisvydas Kudrevičius, be to po vasarą atliktos operacijos iki šiol reabilitaciją atlieka komandos kapitonas Modestas Kieras, kurį laiką ne visai sveikas rungtyniavo ir mūsų puolimo lyderis Edgaras Rybakovas. Dabar komandai sunkus metas, tačiau tikrai turime potencialo ateityje. Nors ir ne visos sudėties esame, tačiau puikiai žaidžia mūsų vartininkas Simas Baltrūnas, todėl turime šansų kiekvienose rungtynėse“, - sako komandos vadovas Šarūnas Kuliešius.
 
Pastaruoju metu sostinės komandoje treniruojasi dar vienas legionierius, tačiau kol kas galutinio susitarimo dar nėra ir apie žaidėjo ateitį „Hockey Punks“ atstovai nekalba.
 
Šio sezono Lietuvos ledo ritulio pirmenybės ypatingos tuo, kad dvi stipriausios šalies komandos kitais metais dalyvaus inauguraciniame Baltijos lygos sezone. Nors jame kitą sezoną daug rungtynių nėra numatyta, tačiau tiek Latvijos, tiek Estijos, tiek Lietuvos federacijų ir klubų atstovai džiaugiasi naujai kuriamu turnyru.
 
Teigiamo postūmio iš šios idėjos tikisi ir Š.Kuliešius.
 
„Be abejonės Vilniaus „Hockey Punks“ sieks dalyvauti šiame turnyre. Tai sveikintina iniciatyva, manau, naudinga ne tik mums ir estams, bet ir latviams.
 
Aišku, latviai yra aukštesnio lygio, bet nemokos labdaros laikai baigėsi ir patys latviai pamatė, kad tarptautinis turnyras pritrauks žymiai daugiau dėmesio, kas neabejotinai naudinga komandų rėmėjams.
 
Vilniuje kaip ir kituose ledo ritulio komandas turinčiuose miestuose tikrai galima suburti į aukštąjį meistriškumą orientuotas komandas. Tačiau reikia ir miesto pagalbos. Suprantu, kad sportas turėtų gyventi vien iš privataus verslo lėšų, bet visi, kas su tuo dirba supranta, kad bent jau šią minutę tai labai sunkiai įgyvendinama.
 
Lietuvos ledo ritulio komandos daugiau galvoja apie tai, kaip apsimokėti visas būtinas išlaidas, nei apie aukštojo sportinio meistriškumo žaidėjų ugdymą. Komandoms trūksta treniruočių. Tačiau netgi ir neturėdami normalių sąlygų klubai sugeba paruošti žaidėjus rinktinėms – kad ir ką tik vykusiame „Baltic Cup“ turnyre rinktinės marškinėlius vilkėjo septyni Lietuvos klubų žaidėjai. Nugalėjome estus ir japonus, o Baltarusijos pilnai profesionaliam klubui pralaimėjome minimalia persvara.
 
Manau, dabar tinkamas metas investuoti į ledo ritulį. Jau ne kartą įsitikinome, kad mūsų žiūrovams žaidimas patinka. Turime tęsti tai, ką prieš daugelį metų su bendraminčiais pradėjo Steponas Darius.
 
Tikiu, kad šį kartą skirstant lėšas Vilniaus miesto sporto klubams ignoruojami nebūsime.“
 
Rungtynių Vilniaus “Pramogų arenoje” pradžia - 20 val. 15 min. Organizatoriai pataria atvykti šiek tiek anksčiau, nes susidaro eilės prie kasos. Bilietus taip pat galima įsigyti ir internetu „Paysera“ bilietų sistemoje.