Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynes tarp "New York Rangers" ir "Washington Capitals" klubų prieš kelieas dienas sukrėtė žiaurus incidentas.

Visoje lygoe pagarsėjęs "Capitals" peštukas Tomas Wilsonas visų pirma atliko smūgį į kaklą nukritusiam oponentų rusui Pavelui Bučnevičiui. Tautietį ginti ėmė Artmas Panarinas, tačiau su juo T. Wilsonas pasielgė dar žiauriau. Kanadietis čiupo A. Panarinui už plaukų ir stipriai vožė jį ant ledo. Šiame epizode A. Panarinas patyrė traumą, kuri nebeleis jam rungtyniauti iki sezono pabaigos.

Nepaisant incidentų, T. Wilsonas iš lygos nesulaukė diskvalifikacijos. Žaidėjas atsipirko 14 baudos minučių rungtynių metu ir kuklia 5 tūkst. JAV dolerių bauda.

Toks NHL sprendimas, panašu, nejuokais įsiutino "Rangers". Ši organizacija išplatino pranešimą, kuriame reiškia nepasitenkinimą dėl T. Wilsono elgesio.

"Esame labai nusivylę tokiu NHL sprendimu. T. Wilsonas reguliariai pažeidinėja taisykles, dėl tokio savo elgesio yra žinomas ir mus tikrai šokiruoja, jog lyga iškart jo nediskvalifikavo. Toks pavojingas elgesys mums kainavo žaidėjo sezoną", - po rungtynių savo pranešime rašė "Rangers".

Tuo viskas nesibaigė

Turbūt buvo galima tikėtis, kad šios komandos visko tarpusavyje taip nepaliks, kadangi šiąnakt ir vėl turėjo žaisti tarpusavyje.  Vos tik prasidėjus rungtynėms iškart prasidėjo trys kovos ant ledo, o netrukus startavo ir dar dvejos muštynės. 

Vos per pirmąsias penkias pirmo kėlinio minutes komandoms buvo išdalintos net 76 baudos minutės.