Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) "New York Rangers" komanda išreiškė palaikymą savo puolėjui iš Rusijos Artemui Panarinui. Pastarasis buvo apkaltintas dar 2011-ais metais žiauriai sumušęs aštuoniolikmetę merginą. 

Kaltinimus A. Panarinui metė buvęs jo treneris Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) Andrejus Nazarovas. Tiesa, šie kaltinimai buvo išsakyti po to, kai A. Panarinas kritikavo Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną ir išreiškė palaikymą opozicijonieriui Aleksejui Navalnui. Kaip žinia, pats A. Nazarovas yra V. Putino šalininkas.

Reaguodami į situaciją "Rangers" atstovai išplatino oficialų klubo pareiškimą, kuriame teigiama, jog puolėjas su kaltinimais nesutinka. Pati istorija "Rangers" pranešime vadinama sufabrikuota.

"Artemas griežtai ir nedviprasmiškai neigia visus šios sufabrikuotos istorijos teiginius. Tai yra bauginimo taktika, kadangi jis buvo atviras naujausiems politiniams įvykiams. Artemas yra sukrėstas ir susirpūnęs. "Rangers" visiškai palaiko savo žaidėją", - teigiama klubo pranešime.

Į žaidėjo pusę viešai stojo ir "Rangers" vyr. treneris Davidas Quinnas: "Negaliu smarkiai išsiplėsti, bet galiu pasakyti, kad žaidėjas mums labai rūpi. Tai peržengia ledo ritulio ribas, o mūsų užduotis jį palaikyti". 

A. Panarinas šį sezoną su "Rangers" apranga sužaidė 14 rungtynių. Jis pelnė 5 įvarčius ir atliko jau 13 rezultatyvių perdavimų.