Savaitgalį Vilniuje praūžė kasmetinis "Sostinės Hockey Cup" U13 amžiaus grupės turnyras. Turnyre rungėsi keturių Lietuvos ledo ritulio mokykų atstovai - "Sostinės Hockey", "Geležinis Vilkas", "HC Klaipėda" ir D. Kasparaičio LRM. Taip pat dėl prizinių vietų kovėsi svečiai iš Latvijos - BHC37.

Šiais metais turnyras buvo itin atkaklus. Jam pasibaigus, turnyro organizatorė Sostinės ledo ritulio akademija (SLRA) džiaugėsi, jog turnyras išsiskyrė savo jėga, atkakliomis kovomis ir sirgalių sukurta atmosfera.

"Šiais metais "Sostinė Hockey Cup" turnyras išsiskyrė savo jėga! Penkios stiprios komandos! Minimalūs rungtynių tarpusavio rezultatai! Įtampa ne tik aikštelėje, bet ir tribūnose!", - rašoma oficialioje SLRA feisbuko paskyroje.

Galiausiai turnyro nugalėtojais tapo "Geležinis Vilkas", sidabro medalius iškovojo klaipėdiečiai, o "Sostinės Hockey" pasidabino bronza. Už medalininkų pakylos liko Latvijos atstovai, o penktoji pozicija atiteko elektrėniškiams. 

Po visų rungtynių, komandų treneriai rinko geriausius turnyro žaidėjus. Geriausiu puolėju buvo išrinktas "Geležinio Vilko" atstovas Justas Aukštakojis, geriausiu gynėju pripažintas "Sostinės Hockey" atstovas Danielius Mordas, o jo komandos draugas Jokūbas Spruntulis triumfavo vartininkų kategorijoje. Tuo tarpu gviso turnyro MVP buvo pripažintas "HC Klaipėda" atakų lyderis Deimantas Šulinksas.