Vilniuje startavo "Turkish Airlines Baltic Challenge Cup" ledo ritulio turnyras. Pergalę iškovojo Latvijos B rinktinė sudaryta iš Latvijos ledo ritulio klubų žaidėjų. Antroji Latvijos rinktinė trečiajame kėlinyje pasižymėjo trissyk ir sutriuškino Estijos nacionalinę komandą - 4:1 (1:1, 0:0, 3:0).

Karlis Ozulinis latvius į priekį išvedė pačioje mačo pradžioje, tačiau Robertas Rooba dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą. Antrasis kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis ir nors atrodė, jog laukia intriguojantis mačo finišas, Latvijos komanda savo žaidimu trečiajame kėlinyje įrodė ryškų savo pranašumą - pasižymėjo Maksimas Sirokovas bei Arturas Homjakovas, be to antrąjį savo įvartį pelnė K. Ozulinis.

Tai buvo B grupės susitikimas. Šioje grupėje be minėtų komandų taip pat varžosi ir Rumunijos nacionalinė komanda.