Kanados rinktinė užtikrintai triumfavo 2019-ų metų Davose (Šveicarija) vykstančioje Špenglerio taurėje ("Spengler Cup"). Finalinėse rungtynėse kanadiečiai 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) sutriuškino Tršineco "Ocelari" klubą iš Čekijos ir iškovojo jau 16-ą čempionų taurę Špenglerio istorijoje.

Ryškia mačo favorite laikyta Šiaurės Amerikos atstovė persvarą susikrovė antrojo kėlinio viduryje, kai per 4 minutes ir 7 sekundes pasiekė net tris įvarčius - visi įvarčiai pelnyti po čekų baudų, kanadiečiams esant daugumoje.

Įvarčius antrajame kėlinyje nugalėtojams pelnė Dustinas Jeffrey, Ianas Mitchellas ir Krisas Versteegas. Puolėjas D.Jeffrey dar kartą pasižymėjo trečiajame kėlinyje, kai gavo perdavimą į priekį ir iščiuožė vienas prieš vieną su varžovų vartininku. Pirmasis kanadiečio metimas buvo atremtas čekų vartų saugo, bet ritulys atšoko tiesiai pačiam D.Jeffrey - antrasis metimas buvo taiklus.

Kanadiečiai į vartų zoną metė 37-kartus, o čekai - 26.

Kanados rinktinė šių metų Špenglerio taurės turnyre atrodė tiesiog fantastiškai - grupės varžybose ji 4:1 pranoko jau minėtą "Ocelari" klubą bei 5:1 nugalėjo turnyro šeimininkus " HC Davos" ledo ritulininkus. Didžiausią pergalę čempionai pasiekė pusfinalyje, kai net 6:0 sutriuškino Turku TPS klubą iš Suomijos.

93-ajame Špenglerio taurės turnyre Kanada titulą susigrąžino po metų pertraukos. 2018-aisiais ji suklupo finale, o prieš tai triumfavo net trissyk iš eilės.