Arnoldas Bosas sužaidė dar vienas puikias rungtynes, o jo atstovaujama Erfurto "TecArt Black Dragons" komanda savo arenoje 4:3 (1:0, 0:1, 3:2) pranoko "Krefelder EV" klubą.

A. Bosas šiose rungtynėse surinko du efektyvumo balus. Jis mušė antrą komandos įvartį, o prie trečiojo prisidėjo rezultatyviu perdavimu. Būtent po atakų, kuriose dalyvavo lietuvis, šeimininkai pirmą kartą įgijo pranašumą. 

Ketvirtą kartą paeiliui Vokietijos trečiosios lygos Šiaurės divizione nugalėjusi Erfurto komanda su 49 taškais užima aštuntą vietą, tačiau artimiausi varžovai turi tik vieno taško pranašumą, o yra sužaidę net septyniais mačais daugiau. "Krefelder EV" su 37 taškais yra dešimta.

Svariai prie savo komandos pergalės Pietų diviziono rungtynėse prisidėjo ir Domantas Čypas. Lietuvis atliko du rezultatyvius perdavimus, o jo atstovaujama "Hochstadter" komanda namie 4:2 (0:0, 3:0, 1:2) įveikė absoliučią autsaiderę "Landsberg" ekipą.

D. Čypas dalyvavo atakose kai buvo pelnyti pirmas ir trečias mačo įvarčiai.

Po pergalės "Hochstadter" su 60 taškų pakilo į ketvirtą vietą, tuo tarpu vos 7 taškus turinti "Landsberg" paskutinė, trylikta.