Arnoldas Bosas svariai prisidėjo prie Erfurto "TecArt Black Dragons" pergalės Vokietijos trečiosios lygos Šiaurės divizione. Puolėjas pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o "juodieji drakonai" svečiuose 6:5 (3:0, 1:2, 2:3) pranoko Eisbareno "Hammer" klubą.

Lietuvis rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pirmojo komandos įvarčio jau ketvirtąją mačo minutę. Pats A. Bosas pelnė svarbų, penktąjį savo komandos įvartį trečio kėlinio viduryje, kai važrovai buvo sumažinę skirtumą iki minimalaus.

Trečią pergalę iš eilės iškovjusi Erfurto komanda turnyrinėje lentelėje su 46 taškais - aštunta, tuo tarpu "Hammer" turi vos 18 taškų ir yra paskutinė, trylikta.

Svarų indėlį į "Deggendorfer" pergalę Pietų diviziono mače paliko ir Tadas Kumeliauskas. Jo komanda namie 4:3 (1:1, 1:2, 2:0) įveikė "Lindau" ekipą, o Lietuvos rinktinės puolėjas surinko du efektyvumo balus.

Pirmajame kėlinyje T. Kumeliauksas atliko rezultatyvų perdavimą ir padėjo savo komandai išlyginti rezultatą, tuo tarpu pats lietuvis mušė trečią klubo įvartį. Po jo rezultatas taip pat buvo lygus - 3:3.

Ketvirtą kartą iš eilės nugalėjusi "Deggendorfer" su 55 taškais užima penktą vietą, o šešiais taškais mažiau turinti "Lindau" žengia dviem laipteliais žemiau.

Pietų divizione taip pat nugalėjo Domanto Čypo atstovaujama "Hochstadter". Ji išvykoje 4:3 (2:1, 2:2, 0:0) palaužė "Riessersee" komandą.

D. Čypas mače užsidirbo dvi baudos minutes.

"Hochstadter" turi 57 taškus ir užima ketvirtą vietą. "Riesserse" su 54 taškais yra šešta.