Vokietijos trečioje lygoje Arnoldas Bosas pelnė svarbų įvartį, o jo atstovaujama Erfurto "TecArt Black Dragons" pasiekė jau penktą pergalę iš eilės Šiaurės divizione. "Drakonai" savo arenoje po pratęsimo 5:4 (0:1, 1:2, 3:1, 1:0) pranoko "Herforder EV" klubą.

A. Bosas pelnė ketvirtą savo komandos įvartį ir pirmą kartą rungtynėse į priekį išvedė šeimininkus. Lietuvis taip pat šiose rungtynėse užsidirbo keturias baudos minutes.

Pietų divzione tikru mačo didvyriu tapo Tadas Kumeliauskas. Lietuvos rinktinės puolėjas paskutinę pratęsimo sekundę pasiuntė ritulį į vartus ir išplėšė pergalę "Deggendorfer" klubui. Pastarasis 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 1:0) pranoko "Peiting" ekipą.

T. Kumeliauskas taip pat gavo dvi baudos minutes.

Nesudėtingą pergalę Pietų divzione pasiekė ir Domanto Čypo neregistravusi "Hocstadter". Ji svečiuose net 9:3 (4:1, 3:2, 2:0) sutriuškino "Landsberg".