Arnoldas Bosas ir Erfurto "TecArt Black Dragons" ekipa baigė savo sezoną Vokietijos trečiojoje lygoje. Antrose Šiaurės diviziono ketvirtfinalio serijos rungtynėse lietuvio atstovaujamas klubas namie po pratęsimo 3:4 (0:1, 3:2 0:0, 0:1) nusileido Tilburgo "Trappers" komandai ir serijoje iki dviejų pergalių pralaimėjo 0-2.

Asmeniškai A. Bosui paskutinės sezono rungtynės buvo sėkmingos. Jis mušė du įvarčius ir dukart išlygino rezultatą. Lietuvos rinktinės puolėjas taip pat užsidirbo keturias baudos minutes.

Primename, kad šiame sezone Vokietijos trečioje lygoje žaidė trys lietuviai. Tiesa, Tado Kumeliausko ir Domanto Čypo klubai, kurie žaidė Pietų diviziono komandose, jau taip pat baigė pasirodymą pirmenybėse.