Gruodžio 23-ą Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) sužaistas vienas rezultatyviausių ir atkakliausių šio sezono mačų. "Toronto Maple Leafs" ekipa savo arenoje 8:6 (3:2, 0:3, 5:1) pranoko "Carolina Hurricanes" klubą, o mačo eiga priminė tikrų tikriausius amerikietiškus kalnelius.

Rungtynėse sužaidus viso labo 5 min. ir 10 sek. šeimininkai jau triuškino varžovus 3:0 ir ėmė atrodyti, kad rungtynėse didelės intrigos nebesulauksime. Visgi, svečiai turėjo kitą nuomonę - pasižymėję pačioje pirmo kėlinio pabaigoje jie sušvelninko skirtumą iki minimalaus, o antrajame kėlinyje viską pakreipė savo naudai.

Antrojoje mačo dalyje buvo pasiekti trys įvarčiai, visus juos pelnė "Hurricanes" žaidėjai, o tai buvo padaryta atkarpoje tarp 35:09 ir 36:13 min. (viso labo per 64 sekundes). Tačiau ir tai šiame susitikime nebuvo įspūdingiausia...

Lemiame kėlinyje komandos apsikeitė greitais įvarčiais, bet tuomet Toronto klubas sukūrė dar didesnį stebuklą, nei buvo pavykę padaryti jų varžovams. 12-ą kėlinio minutę kanadiečiai pasižymėjo trissyk ir susigrąžino pranašumą.

Mačo pabaigoje "Maple Leafs" pasiuntė ritulį į tuščius "Hurricanes" vartus ir šventė gražiausią savo sezono pergalę.

Apskritai "Maple Leafs" pastaruoju metu demonstruoja pavydėtina formą - tai buvo penktos laimėtos rungtynės paeiliui ir septinta pergalė per paskutinius aštuonis mačus. Toks pasirodymas Toronto klubui su 44 taškais leido pakilti į septintą Rytų konferencijos vietą. Dviem taškais daugiau turinti, bet vienu maču mažiau sužaidusi Karolinos ekipa toje pačioje konferencijoje rikiuojasi penkta.