Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalio serijoje „Kaunas Hockey“ ir „Hockey Punks“ komandos sužaidė trečiąsias savo serijos rungtynes, kurios ir vėl žiūrovams dovanojo bekompromisę kovą iki pat finalinės rungtynių sirenos.
 
Penktadienį Kaune įvykusioje šių komandų akistatoje vietiniai žiūrovai ir vėl rungtynes paliko nusivylę mačo rezultatu – „Hockey Punks“ sugebėjo antrą kartą šioje serijoje iškovoti pergalę išvykoje, įveikdami varžovus rezultatu 2:1. Būtent toks rezultatas dabar yra ir serijoje iki trijų pergalių, kadangi antrąsias šios serijos rungtynes Vilniuje laimėjo „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai.
 
Rungtynių pradžioje abi komandos savo progų beveik neturėjo, kol varžovams dovanėlę įteikė Artūras Pavliukovas. Kauniečių vartininkas prarado ritulį už savo vartų, o jį perėmusiam Karoliui Šlikui beliko pasižymėti į tuščius vartus (04:02, rez. perd. Ilja Želtakovas).
 
Nepaisant to, jog per likusią pirmojo kėlinio dalį aktyvesni buvo šeimininkai, arčiausiai antrojo įvarčio šiose rungtynėse buvo „Hockey Punks“, pačioje kėlinio pabaigoje sudrebinusi vartų virpstą.
 
Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai rinkosi baudos minutes, kol galiausiai už tai jie buvo nubausti. Iš toli tiksliai iššovęs Šarūnas Kuliešius padvigubino „pankų“ pranašumą (29:08, rez. perd. Edgaras Rybakovas).
 
Nors per likusią antrojo kėlinio dalį „Hockey Punks“ klubui pavyko apsaugoti savo vartus, pačioje kėlinio pabaigoje gauta nuobauda lėmė, kad pirmąsias dvi trečiojo kėlinio minutes jie buvo priversti žaisti mažumoje. Šią žaidėjo persvarą „Kaunas Hockey“ pavertė itin reikalingu įvarčiu, kai po komandos draugo perdavimo ritulį vienu lietumu į vartus nukreipė Lukas Žukauskas (41:41, rez. perd. Petras NausėdaDmitrijus Babičius).
 
Rungtynėms artėjant prie pabaigos savo sirgalius sunerimti buvo privertęs ne itin sėkmingai vartus palikęs Simas Baltrūnas, bet jį pasaugojo komandos draugai, suskubę išmušti ritulį iš savo zonos. Nepaisant to, paskutines minutes „Hockey Punks“ gynyba veikė nepriekaištingai, taip ir neleidę varžovams surengti lemiamo šturmo prie jų ekipos vartų, net ir šiems pakeitus vartininką šeštuoju aikštės žaidėju.
 
Ketvirtąsias šio serijos rungtynes komandos sužais jau sekmadienį, kovo 10-ąją dieną, Vilniaus „Pramogų“ arenoje. Šio mačo startas – 13:15 val. Šeimininkų pergalės atveju, į finalą keliautų būtent „Hockey Punks“ ekipa.