Lietuvos ledo ritulio čempionate sekmadienį sužaistos trečiosios pusfinalio serijos rungtynės tarp Vilniaus „Hockey Punks“ ir Elektrėnų „Energijos – Geležinio Vilko“.

Vilniuje vykusiose rungtynėse antrą kartą savo pranašumą pademonstravo šeimininkai įveikę varžovus 3:0. Po šių rungtynių serijoje iki trijų pergalių sostinės klubas pirmauja 2:1, tad norėdama patekti į finalą „Energija – Geležinis Vilkas“ nebeturi galimybių klysti.

Pirmojo kėlinio metu nepaisant to, jog abi komandos turėjo po dvi progas kiekybiniam pranašumui, įvarčių pelnyta nebuvo. Situacija keitėsi po pirmosios pertraukos: gavę dar vieną progą daugumai, „Hockey Punks“ šį kartą tokios situacijos neišbarstė. Aivaras Bendžius iš arti nukreipė ritulį į Maksimo Ponomarenko ginamus vartus (22:11, rez. perd. Jaunius Jasinevičius, Ilya Zheltakovas).

Daugumoje „pankai“ pelnė ir antrąjį savo įvartį. Jaunius Jasinevičius paleido ritulį nuo mėlynosios linijos, o jo skriejimo kryptį pakeitęs A. Bendžius nepaliko šansų varžovams (28:00, rez. perd. J. Jasinevičius, Aliaksejus Kuveka).

Kėlinio pabaigoje labai arti savojo įvarčio daugumoje buvo ir „Energija – Geležinis Vilkas“, bet Dominyko Motiejūno šūvis sudrebino vartų virpstą.

Trečiąjį kėlinį „Hockey Punks“ pradėjo dar vienu įvarčiu: įspūdingu šūviu iš toli pasižymėjo Rokas Bacevičius (44:52).

Rungtynėms vis labiau artėjant prie jų pabaigos „Energijos – Geležinio Vilko“ komandai ir toliau sunkiai sekėsi rasti progų prie varžovų vartų, o vilniečiai susikūrė ne vieną progą dar labiau padidinti savo pranašumą. Tiesa, iš pradžių Povilui Vereniui nepavyko pasinaudoti varžovų klaida gavus ritulį prie pat svečių vartų, o vėliau mažumoje vienas prieš oponentų vartininką pabėgęs Mauras Baltrukonis į vartų plotą pataikyti nesugebėjo.

Paskutinę rungtynių minutę svečiai vartininką keitė šeštuoju aikštės žaidėju ir įgijo dirbtinę dvigubą kiekybinę persvarą, bet Simo Baltrūno įveikti jiems taip ir nepavyko.

Kitas šios serijos rungtynes komandos žais jau Elektrėnuose, o rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį 18:30 val.