Pasiruošimą pasaulio jaunimo IIA diviziono kovoms pradėjusi Lietuvos U-20 rinktinė jau sausio 8 ir 9 dienomis stos į dvi kontrolines rungtynes, kurios bus vienas iš pagrindinių pasiruošimo etapo akcentų.
 
Trenerio Aleksejaus Nikiforovo treniruojama rinktinė išbandys savo jėgas su „Dinamo“ komanda iš Baltarusijos, kuri kovoja aukščiausioje šios šalies lygoje. Pirmosios šių komandų rungtynės startuos antradienį 19:30 val., o atsakomoji dvikova įvyks trečiadienį 10:30 val.
 
Abi rungtynės įvyks Elektrėnų ledo rūmuose, o įėjimas į šiuos mačus – nemokamas.
 
Nuo sausio 5 dienos Elektrėnuose dirbančiai Lietuvos jaunimo rinktinei tai bus vienas svarbiausių pasiruošimo stovyklos išbandymų. Jau sausio 12 dieną rinktinė išvyks į Taliną, kur jau už dienos jie pradės kovą pasaulio jaunimo IIA diviziono čempionate. Pirmąsias rungtynes lietuviai sužais su Didžiosios Britanijos bendraamžiais.
 
Ledo ritulio gerbėjai, negalintys atvykti į Elektrėnus, taip pat turės progą stebėti jaunimo rinktinės mačus – abi akistatos bus tiesiogiai transliuojamos „Hockey Lietuva“ Facebook bei Youtube socialiniuose tinkluose.