Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė patyrė pirmą nesėkmę pasaulio jaunimo iki 20 metų čempionato IIA divizione. Mūsiškiai 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:2) po baudinių serijos turėjo pripažinti turnyro šeimininkų estų pranašumą.

Estijos rinktinė į priekį išsiveržė antrojo kėlinio viduryje - jiems pavyko išnaudoti kiekybinį pranašumą ir ritulį į vartus pasiuntė Andre Linde. Visgi, lietuviai pasiduoti anksčiau laiko neketino ir trečiajame kėlinyje lygino rezultatą. Lietuvos rinktinės gretose pasižymėjo Vainius Jankauskas, o rezultatyvų perdavimą atliko Egidijus Binkulis.

Per likusį laiką komandos nepasižymėjo, joms įvarčių įmušti nepavyko ir per 5 pratęsimo minutes, tad teko mušti baudinius. Deja, bet baudinių loterijoje fortūna atsisuko į šeimininkų pusę - jie realizavo 2 smūgius iš keturių, tuo tarpu Lietuvos rinktinė nesugebėjo realizuoti nei vieno baudinio ir mačą baigė į savo sąskaitą įsirašę vieną įskaitinį tašką.

Nesėkmė Lietuvą nubloškė į trečią poziciją grupėje. Lietuvos rinktinės kraityje - 4 taškai, tuo tarpu estai ir rumunai turi po 5.