Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė pasaulio jaunimo čempionato IIA divizione patyrė antrą apmaudų pralaimėjimą iš eilės. Estijos sostinėje Taline vykstančiose pirmenybėse mūsiškiai po pratęsimo 4:5 (1:1, 2:2, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti bendraamžių iš Rumunijos persvarą ir gerokai susikomplikavo savo padėtį.

Po trijų mačų lietuviai savo sąskaitoje turi 5 taškus ir tolsta nuo pirmosios vietos. Primename, jog diviziono nugalėtojas keliauja į aukštesnį pogrupį. Grupėje pirmauja butent rumunai (7 tšk.), bet juos jau artimiausiu metu gali aplenkti maču mažiau sužaidę šeimininkai.

Plačiau apie rungtynes:

Į priekį Lietuvos rinktinė išsiveržė jau pirmą mačo minutę, kai pasižymėjo Laisvydas Kudrevičius. Tiesa, greitu įvarčiu atsakė ir oponentai, tad pirmasis kėlinys baigėsi taikiu rezultatu - 1:1.

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinė dar dusyk įgijo persvarą (įvarčius pelnė Paulius Rumševičius ir Lukas Washco), tačiau varžovai į tai atsakė savo įvarčiais ir rezultatas išliko lygus - 3:3.

Rumunai šiame mače persvarą pirmą kartą įgijo 17-ą trečio kėlinio minutę. Visgi, jiems pirmauti pavyko vos 13 sekundžių, kadangi rezultatą dar sykį lygino ir pratęsime išplėšė Vainius Jankauskas.

Deja, bet pratęsimas Lietuvos rinktinei susiklostė katastrofiškai - pralaimėjimą lėmusį įvartį rumunai pelnė likus žaisti vos 15 sekundžių iki baudinių serijos.