Lietuvos rinktinės puolėjas Arnoldas Bosas pelnė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujamas Hanoverio "Indians" klubas Vokietijos Oberliga Šiaurės divizione 7:3 (2:1, 0:2, 5:0) pranoko Rostoko "Piranhas" ekipą.

Namuose žaidę Rostoko žaidėjai visus įvarčius įmušė po "Indians" ledo ritulininkų baudų, žaisdami daugumoje. Tačiau trečiajame kėlinyje "Piranhas" užklubo įvarčių sausra, kai tuo tarpu Hanoverio komanda pelnė penkis įvarčius be atsako.

29-erių A.Bosas šiame sezone per 35 mačus yra surinkęs 39 taškus - pelnė 22 įvarčius ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

"Indians" ekipa su 62 taškais užima 4-ą vietą Šiaurės diviziono turnyrinėje lentelėje. Nuo trečiosios vietos Hanoverio komandą skiria 4 taškai, o į priekį yra labiau pabėgę pirmosios ir antrosios vietos klubai, atitinkamai turintys 88 ir 79 taškus.

Pietų divizione Tado Kumeliausko Rozenhaimo "Starbulls" 2:5 (1:1, 1:2, 0:2) turėjo pripažinti turnyrinės lentelės autsaiderių Veideno "Blue Devils" ledo ritulininkų pranašumą.

Lietuvis nerungtyniavo. 

"Starbulls" su 69 taškais per 39 rungtynes divizione užima ketvirtą vietą. Tiek pat taškų turi ir trečioje vietoje esanti Regenzburgo "Eisbaren" ekipa. 

Pietų divizone pirmauja buvęs T.Kumeliausko klubas Memingemo "Indians" - 82 taškai.