Nuo 1995 iki 2004-ų metų egzistavo Rytų Europos ledo ritulio lyga (EEHL). Pasarojoje varžėsi šešių šalių ekipos iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos. Dabar svarstoma, kad panašaus tipo pirmenybės galėtų būti rengiamos ir netolimoje ateityje. 

Minėtų šalių atstovai Baltarusijos sostinėje Minske šeštadienį diskutavo apie galimybę ir vėl sukurti šalis vienijančią lyga. Lietuvai šioje diskusijoje atstovavo asociacijos "Hockey Lietuva" prezidentas Dainius Zubrus. 

"Kadangi Minske yra regiono šalių ledo ritulio atstovai, tai buvo puiki proga aptarti tokią galimybę. Tai pirmasis derybų etapas ir visas šalis galimas projektas tikrai domina. Dabar naivu kalbėti, kad bus sukurta tokia lyga kaip EEHL, tačiau turime judėti į priekį. Sudarėme darbo grupę ir netrukus analizuosime galimybės", - kalbėjo Baltarusijai diskusijoje atstovavęs Genadijus Savilovas. 

Diskusijoje taip pat buvo kalbėta apie galimybę rengti draugišką turnyrą vasarą. Joje dalyvautų šalių, kurios anksčiau varžėsi EEHL komandos, tiesa Rusijos vietą užimtų Estija. Pagal planą komandos būtų suskirstytos į dvi grupes, o grupių nugalėtojai rungtųsi dėl pirmosios vietos.