Pirmose pusfinalio rungtynėse Kaune reguliaraus sezono nugalėtojai „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai net 17:0 sutriuškino jungtinę Kauno ir Klaipėdos „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komandą. Po šios pergalės serijoje iki trijų pergalių jie įsiveržė į priekį 1:0.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau penktąją mačo minutę, kai tiksliai į viršutinį vartų kampą iššovė Kirylas Danilenko (04:26). Iškart po įvarčio „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ ekipa pažeidė taisykles, o atsilaikyti mažumoje jiems nepavyko. Kiekybinę persvarą išnaudojo Konstantinas Isaevas (05:26, rez. perd. Vytautas Jagelavičius, Aleksejus Nikulinas). Negana to, jau kitoje atakoje tiksliai į vartus atakavo Sevelijus Morozovas (05:46, rez. perd. K. Isaevas).

Trys greiti įvarčiai lėmė vartininkų keitimą jungtinėje ekipoje. Lukas Jakšys vietą ant ledo užleido Kristupui Pranckiečiui. Kiek stabilizavus žaidimą „Baltų Ainiai – HC Klaipėdos“ ledo ritulininkai gavo progą dvigubai kiekybinei persvarai, bet Maksimo Ponomarenko gynybos įveikti jiems nepavyko, o vos sugrįžus penktajam varžovų ledo ritulininkui į jų vartus krito dar vienas įvartis. Pasižymėjo puikų perdavimą iš komandos draugo gavęs Grigorijus Vorobyovas (09:29, rez. perd. Eduardas Chekmaryovas).

Solidų pranašumą įgiję „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynes, o jų oponentai savo progų ieškodavo retose atakose. Galiausiai kėlinio pabaigoje K. Danilenko pakartojo savo pačio metimą bei pirmajame kėlinyje pelnė penktąjį komandos įvartį (19:02, rez. perd. Žygimantas Girdžius, V. Jagelavičius).

Prasidėjus antrajam kėliniui jau „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komanda užsidirbo dvi pražangas, o jų varžovai savo dvigubą kiekybinę persvarą išnaudojo – Vasiliijus Fedotovas gavo ritulį pavojingoje zonoje bei neklydo pasiųsdamas ritulį į K. Pranckiečio ginamus vartus (23:30, rez. perd. G. Vorobyovas, E. Chekmaryovas).

Netrukus savo meistriškumą jau pademonstravo E. Chekmaryovas (25:36, rez. perd. Lukas Žukauskas) – rezultatyviausias lygos žaidėjas gražiu reidu apžaidė ne tik varžovų gynėją, bet ir vartininką bei papildė ir taip gausią savo įvarčių sąskaitą Lietuvos čempionate.

Reguliaraus sezono nugalėtojai ir toliau nepaisydami persvaros kūrė progas prie varžovų vartų. Galiausiai tai virto dar vienu įvarčiu: nors pirmuoju bandymu kauniečiai neišnaudojo savo progos, vėliau Vytautas Jagelavičius (30:34, rez. perd. L. Žukauskas, V. Fedotovas) pasinaudojo tuo, jog vartininkas buvo pametęs ritulio buvimo vietą ir pasiuntė jį į vartus.

Kėlinio pabaigoje „Kaunas Hockey“ dar kartą privertė varžovus prasižengti, o daugumoje jie ir vėl rodė savo klasę. Neišnaudojus kelių gerų progų, galiausiai ritulys atiteko E. Chekmaryovui, o šis neklydo, pelnydamas dar vieną įvartį (36:16, rez. perd. L. Žukauskas, G. Vorobyovas). Tuo „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ problemos antrajame kėlinyje nesibaigė – dar vieną pražangą jų oponentai pavertė dar vienu greitu įvarčiu. Iš toli galingai iššovusio komandos draugo metimą pataisė Arnas Palšauskas (39:19, rez. perd. K. Isaevas, A. Nikulinas), kuriam išnaudoti daugumą prireikė vos trijų sekundžių.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ ekipos ledo ritulininkai gavo retą progą pažaisti daugumoje bei atliko keletą metimų į oponentų vartininko ginamus vartus. Visgi, už per didelę koncentraciją prie varžovų vartų jie buvo nubausti – K. Danilenko mažumoje pasiekė „hat-tricką“ (43:25).

Kiek vėliau savo antrąjį įvartį rungtynėse pelnė K. Isaevas, kuriam dar kartą pavyko pralaužti trečiajame kėlinyje ant ledo sugrįžusio L. Jakšio gynybą (45:32, rez. perd. S. Morozovas), o iš aštraus kampo pasižymėjęs E. Chekmaryovas prisijungė prie tris įvarčius pelniusio komandos draugo (47:47, rez. perd. L. Žukauskas, Dmitrijus Babičius).

Dar vieną įvartį „Kaunas Hockey“ klubui pelnė S. Morozovas, kuris surado plyšį oponentų vartininko ginamų vartų artimajame kampe (53:37, rez. perd. K. Isaevas). Iki mačo pabaigos likus žaisti penkias minutes geriausią progą rungtynėse susikūrė „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ ekipa, kurios narys pabėgo vienas prieš varžovų vartininką. Visgi, Mariaus Černiausko metimą atrėmė ir toliau nepriekaištingai žaidęs M. Ponomarenko.

Galiausiai mačo pabaigoje eilė pražanga virto ir penkioliktuoju įvarčiu į jungtinės komandos vartus. Šaltakraujiškai progą išnaudojo V. Jagelavičius (57:06, rez. perd. K. Danilenko, A. Nikulinas). Po šio įvarčio „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ gynyba visiškai sugriuvo, o tuo „Kaunas Hockey“ pasinaudojo maksimaliai. Dar du įvarčius pelnė A. Palšauskas (58:20) ir Tomas Ežerskis (58:41, rez. perd. K. Danilenko, Petras Nausėda).

Jau rytoj savo pusfinalio seriją pradės „Hockey Punks“ ir „Geležinio Vilko“ komandos. Rungtynių „Pramogų“ arenoje startas 20:15 val.