Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) nusprendė atšaukti 2020-2021 metų Kontinentinės taurės turnyrą.

Naujasis Kontinentinės taurės sezonas turėjo startuoti šių metų spalio 16 dieną, o prie starto linijos pirmą kartą turėjo stoti ir Lietuvos čempionato reguliaraus sezono nugalėtoja "Kaunas Hockey" komanda. Visgi, specialios video konferencijos metu, IIHF taryba nusprendė priimti ekspertų rekomendacijas ir atšaukti šio sezono dvikovas.

Svarbiausia turnyro atšaukimo priežastimi akcentuojami Islandijoje taikomi kelionių apribojimai. Būtent šioje šalyje buvo numatytas ir "Kaunas Hockey" klubo pasirodymas, bet atsižvelgus į esamą situaciją, buvo priimtas sprendimas turnyrą atšaukti.

"Atsargiai stebėjome ar turnyro organizatorės turės galimybių surengti Kontinentinę taurę taip, kad viskas vyktų saugiai ir būtų laikomasi visų mūsų saugumo reikalavimų. Deja, šio turnyro formatas yra toks, kad jame etapai rengiami šešiose skirtingose šalyse, į kurias vyksta klubai ir 20 valstybių. Esant dabartinei situacijai pasaulyje, kuriame siaučia pandemija, mes nesijautėme saugiai rengdami šį turnyrą", - apie priimtą sprendimą kalbėjo IIHF prezidentas Rene Faselis.