Manto Armalio atstovaujama Stokholmo "Djurgardens" ekipa antrą kartą šią savaitę susidūrė su Švedijos čempionate pirmaujančia "Rogle". Nors pirmąjį susitikimą laimėjo sostinės ekipa, šįkart "Djurgardens" savo arenoje pripažino oponentų pranašumą 3:5 (0:3, 0:1, 3:1).

Prieš trečią kėlinį "Rogle" triuškino šeimininkus, tačiau "Djurardens" per šešių minučių atkarpą nuo 47 iki 53 minutės pasižymėjo trissyk ir sumažinę skirtumą iki minimalaus grąžino mačo intrigą. Deja, išlyginti rezultato taip ir nepavyko, o rungtynių pabaigoje svečiai dar labiau įtvirtino savo pranašumą.

Visas rungtynes žaidęs M. Armalis atrėmė 19 smūgių iš 24 (79,17 proc.) ir gana ženkliai nusileido oponentų vartininkui Johanui Gustafssonui (25 iš 28, 89,29 proc.).

"Djurgardens" su 49 taškais lieka aštuntoje vietoje, o 71 tašką turinti "Rogle" ir toliau pirmauja čempionate.