Baltarusijos vyrų ledo rinktinės vyriausiasis treneris Andrejus Sidorenko negalėjo ramiai reaguoti, kai jo vadovaujami auklėtiniai susitikimą prieš Lietuvą pradėjo "sausai" 0:2. Ir nors baltarusiai pergalę iškovojo 4:3, tačiau viskas galėjo būti ir kitaip.

"Kai prieš mus gaunasi su dviguba energija, lengvų pasivaikščiojimų tikrai nebus", - kalbėjo kaimyninės šalies strategas.

Nors tarpusavio ledo ritulio rungtynių istorijoje daugiausiai Baltarusija mokė Lietuvą, bet šįkart viskas buvo atvirkščiai, kai jaunieji lietuvių ledo ritulininkai nepaisė autoritetų ir lyderių vaidmens nuo pačių pirmųjų mačo minučių.

"Viskas vystėsi ne pagal mūsų scenarijų, kai galiausiai rezultatą lyginti teko mums. Mes sau leidome klysti, o varžovai tuo naudojosi", - pasakojo A.Sidorenko.

Baltarusijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris kaltino pirmųjų čempionato rungtynių jaudulį ir neišnaudotas akimirkas, tačiau, anot jo, susitikimas, nors ir nervingas, bet buvo gražus.

"Tiesiog sveikinu visus su pergale. Ruošiamės kitam mačui", - sakė A.Sidorenko.

Baltarusių planus maišęs lietuvių strategas kanadietis Danielis Lacroix pasveikino Baltarusijos nacionalinę komandą su pergale ir kalbėjo, kad šis susitikimas sunkus, tačiau jo vadovaujama komanda sužaidė ganėtinai sėkmingai.

"Aš didžiuojuosi savo vaikinais ir dėkoju jiems. Mes gavome gerą pamoką šiame susitikime, padarysime išvadas. Kitame mače, manau, pasirodysime dar geriau", - kalbėjo D.Lacroix.

Kitas rungtynes Lietuvos nacionalinė komanda žais po dienos pertraukos, gegužės 1 d. prieš pirmenybių šeimininkus kazachus. Tuo tarpų baltarusių antradienį laukia kova prieš vengrus, kurie debiutinėse čempionato rungtynėse 1:5 pripažino Korėjos pranašumą.