Baltijos lygos grupių etapas nepraėjo be koronaviruso pandemijos kelemų nesklandumų.

Vilniuje vykusiame Dariaus Kasparaičio grupės turnyre pavyko sužaisti visas rungtynes ir išsiakinti komandų eiliškumą. Šioje grupėje pirmą vietą užėmė abu kartus nugalėjusi "Liepaja", antroji liko vieną pergalę šventusi Vilniaus "Hockey Punks", o trečia pozicija atiteko dukart suklupusiai Estijos komandai "Everest".

Tuo tarpu Tartu mieste rengtame Sandžio Ozolinščio grupės turnyre liko aišku tik tiek, kad paskutinę vietą grupėje užėmė du pralaimėjimus patyrusi "Kaunas Hockey". Sekmadienį turėjo vykti mačas, kuris atsakytų į klausimą kuri komanda grupėje finišuos pirma, tačiau mačas buvo atšauktas.

Tartu "Valk 494" komandoje buvo nustatyti net keturi teigiami koronaviruso atvejai, todėl susitikimas prieš latvius "HK Mogo" taip ir neįvyko.

Aišku, jog į pusfinalį žengė "Liepaja", "Hockey Punks", "Valk 494" ir "HK Mogo", tačiau atšauktos rungtynės neatsakė į klausimą, kokios bus pusfinalio poros. 

Skelbiama, jog kitą savaitę bus surengtas Baltijos lygos direktorato susirinkimas, po kurio bus priimtas sprendimas dėl atšauktų rungtynių baigties ir galutinio finalinio ketverto dalyvių sąrašo patvirtinimo.