Dar praėjusiais metais buvo sutarta, jog 2019-2020-ųjų sezone turėtų startuoti Baltijos lygos turnyras, kuriame varžytųsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos komandos. Visgi, bent šiame sezone naujasis turnyras dienos šviesos dar neišvys.

Pagal pirminį planą pirmenybėse turėjo žaisti 8 klubai - 4 iš Latvijos čempionato ir po dvi Lietuvos ir Estijos pirmenybių komandas. Tačiau, deja, reikiamą dalyvių skaičių surinkti pasirodė ne taip lengva, todėl turnyro idėja paliekama ateičiai.

Skelbiama, kad Estijos ekipos, kurios turėjo žaisti turnyre, nesijautė pasiruošusios kautis su kitų Baltijos šalių klubais. Lietuvai šiame turnyre turėjo atstovauti praėjusio sezono šalies čempionato (NLRL) finalininkės Elektrėnų "Energija" ir "Vilniaus Hockey Punks", bet didelį norą varžytis naujame turnyre rodė tik pastaroji.

Galima pasidžiaugti, jog šalims bent vieną bendrą turnyrą tikrai pavyks surengti. Lapkričio 7-10 dienomis vyks tradicinis "Turkish Airlines Baltic Cup" turnyras. Šįkart jis rengiamas Estijos sostinėje Taline.