Slovakijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato Elito divizione paaiškėjo visos pusfinalių dalyvės. Jau rašėme, jog tarp keturių stipriausių šio sezono planetos komandų pirmieji prasibrovė rusai ir kanadiečiai, tuo tarpu dabar prie šių rinktinių prisijungė čekai ir suomiai.

Čekijos nacionalinė komanda fantastiškai sužaidė trečią kėlinį ir 5:1 (0:0, 1:1, 4:0) sutriuškino Vokietijos rinktinę.

Tuo tarpu Skandinavijos derbyje tarp Suomijos ir Švedijos vyko tikra drama, kuri laimingai baigėsi suomiams – 5:4 (1:2, 2:2, 1:0, 1:0).

Dvejuose paskutiniuose pasaulio čempionatuose triumfavę švedai antrojo kėlinio pradžioje įgijo dviejų įvarčių persvarą (1:3), tačiau suomiai netrukus rezultatą išlygino. Pačioje antro kėlinio pabaigoje Švedijos rinktinė pasiekė ketvirtą savo įvartį ir pirmavo praktiškai visą likusią pagrindinio laiko dalį.

Kai atrodė, jog švedai jau turėtų triumfuoti susitikime – suomiai dar kartą lygino rezultatą. Akivaizdžiai sutrikę švedai nesėkmingai startavo pratęsime ir Suomijos rinktinei jau antrą pridėto laiko minutę pavyko pelnyti auksinį įvartį. Taigi, šiemet Slovakijoje išvysime naujus planetos čempionus.