Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) atstovė Salavato "Yulaev" Šveicarijos miestą Davosą paliko neiškovojusi pergalių Špenglerio taurėje ("Spengler Cup"). Paskutinę vietą pirmoje grupėje užėmusi Rusijos ekipa ketvirtfinalyje 2:3 (0:1, 2:1, 0:1) neprilygo Tršineco "Ocelari" (Čekija), kuris antroje grupėje liko antras.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui čekai mušė savo antrą įvartį ir įgijo apčiuopiamesnę persvarą, visgi jau po trisdešimties sekundžių ekipas ir vėl skyrė vienas įvartis. Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos, "Yulaev" lygino rezultatą, tad visa intriga persikėlė į lemiamas 20 minučių.

Paskutinis kėlinys sėkmingiau susiklostė "Ocelari". Čekijos čempionate penktą vietą užimanti komanda 51-ą mačo minutę sėkmingai išnaudojo įgytą kiekybinį pranašumą, mušė savo trečią įvartį ir iškovojo bilietą į Špenglerio taurės pusfinalį.

Dabar čekų pusfinalyje laukia Šveicarijos klubo "Ambri-Piotta" išbandymas. Šveicarai savo grupėje užėmė pirmą vietą, todėl savo pasirodymą atkrintamosiose pradeda būtent nuo pusfinalio.

Pirmename, kad kiek anksčiau paaiškėjo ir kito pusfinalio pora - į jį pateko turnyro šeimininkus "HC Davos" įveikusi Turku TPS (Suomija) komanda. Ji pirmoje pirmadienio kovoje grumsis su pirmenybių favorite laikoma Kanados rinktine.