Pasaulio ledo ritulio I-ojo diviziono B grupės čempionato atidarymo rungtynėse Japonija po pratęsimo 2:1 įveikė Estijos nacionalinę komandą.

Vangiai susitikimą pradėję mačo favoritai japonai pirmąjį įvartį praleido jau 11-ąją susitikimo minutę, kai sėkmingai vartus atakavo Estijos ledo ritulininkas Aleksandras Petrovas.

Japonijos nacionalinė komanda rezultatą išlygino antrajame kėlinyje (39 min.) po Hiromichi Terao įvarčio.

Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiosiomis 1:1, o pratęsimo metu viską išsprendė Japonijos žaidėjo Takuma Kawai smūgis.

Kitas rungtynes Japonijos ledo ritulininkai žais pirmadienį 16 valandą prieš šiandienos Lietuvos varžovus kroatus, o estai 12:30 susigrums su Ukrainos rinktine.