Antroji Pasaulio ledo ritulio I-ojo B grupės diviziono diena prasidėjo netikėtumu. Pirmadienį per pagrindinį laiką lygiosiomis su japonais sužaidę, tačiau po pratęsimo pralaimėję estai, antradienį pateikė staigmeną - 2:0 įveikė Ukrainos nacionalinę komandą.

Abu įvarčius Estijos ledo ritulininkai įmušė pirmąjame kėlinyje. Jau 39 susitikimo sekundę esto Roberto Roobos paleistas ritulys įlėkė į varžovų vartus. Netrukus, 9-ąją minutę tą patį pakartojo Vadimas Vasjonkinas.

Per likusį žaidimo laiką komandos pasižymėti nepavyko.

Pergalės kvapą pajautę estai suaktyvino gynybą, o Estijos rinktinės vartininkui V.H.Koitmaa pavyko atremti visus ukrainiečių smūgius.

Estų vartų saugas buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju.

Po pergalės prieš Ukraina, estai laukia kitų antrosios čempionato dienos susitikimų - kol kas su keturiais taškais jie turnyrinė lentelėje žengia pirmoje vietoje.

Estija kitą pirmenybių susitikimą žais trečiadienį prieš rumunus.

Antradienį 16 valandą į aikštelę iščiuož Kroatijos ir Japonijos komandos, o 19:30 - Lietuvos ir Rumunijos ledo ritulininkai.