Ledo ritulio Čempionų lygos turnyre triumfavo Švedijos klubas "Frolunda". Finalinėse rungtynėse pastarasis išvykoje pranoko "Mountfield" klubą ir triumfavo rezultatu 3:1 (3:1, 0:0, 0:0).

Visi rungtynių įvarčiai buvo pasiekti per pirmąsias dvidešimt žaidimo minučių. Pirmoji pasižymėjo Čekijos atstovė, kai septintą mačo minutę Petras Koukalas pasižymėjo jo komandai žaidžiant daugumoje (0:1). Visgi, "Frolunda" tiesiog nuostabiai sužaidė kėlinio pabaigą - Simonas Hjalmarssonas, Maxas Fribergas ir Johanas Sundstromas pasižymėjo per trumpesnę nei trijų minučių atkarpą ir susikrautą dviejų įvarčių persvarą būsimieji čempionai išlaikė iki pat pabaigos.

"Frolunda" rungtynėse atliko 29 smūgius, kai oponentai jų vartams grasino "tik" 18 sykių.

Primename, jog šiemet Čempionų lygoje varžėsi ir Lietuvos rinktinės vartininko Manto Armalio atstovaujama "Skelleftea" (Švedija) komanda. Tiesa, lietuvio klubas pasirodymą baigė dar aštuntfinalyje.