"Lietuviškų" klubų akistatoje Norvegijos antroje lygoje sensacingai pergalę šventė Danieliaus Bogdziulio atstovaujama "Furuset" komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 5:3 (3:1, 0:2, 2:0) pranoko Ugniaus Čižo ir Pauliaus Gintauto atstovaujamą Haldeno "Comet" klubą.

D. Bogdziulis šiose rungtynėse pasižymėjo trimis rezultatyviais perdavimais. Jis dalyvavo atakoje, kai "Furuset" pirmą kartą įgijo pranašumą (2:1), be to prisidėjo prie abiejų komandos įvarčių trečiajame kėlinyje.

U. Čižas atliko vieną rezultatyvų perdavimą, o P. Gintautas šiame mače neišisiskyrė.

Įdomu tai, jog tai buvo antra šių klubų kaktomuša šią savaitę. Pirmąjį susitikimą prieš tris dienas be vargo laimėjo "Comet".

Kitame mače nesėkmę po pratęsimo patyrė Danieliaus Nomanovo ir Ilja Četvertako atstovaujama Oslo "Hasle/Loren". Pastaroji namuose po pratęsimo 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:1) neprilygo "Haugesund" komandai.

I. Četvertakas prie abiejų įvarčių prisidėjo rez. perdavimais, o būtent D. Nomanovo įvartis trečio kėlinio pradžioje leido "Hasle/Loren" išplėšti pratęsimą.