Neseniai rašėmė, jog Lietuvos ledo ritulio legenda Darius Kasparaitis Floridoje treniravosi su viena ryškiausių pastarųjų metų NHL žvaigždžių Aleksandru Ovečkinu. Dabar lietuvis rusui įteikė ypatingą dovaną.

D. Kasparaitis perdavė A. Ovečkinui įrėmintą savo lazdą, kurią naudojo septinto atkrintamųjų varžybų mačo pratęsime 2001-aisias metais. Tuomet D. Kasparaitis gindamas Pitsburgo "Pinguins" garbę mušė pergalingą įvartį į Bufalo "Sabres" vartus ir atvedė "pingvinus" į konferencijos finalą.

"Ar visi atsimenate fantastišką Dariaus Kasparaičio smūgį? Ritulys ir lazda nuo šiol yra mano kolekcijoje", - dovana džiaugėsi A. Ovečkinas.

Rusijos ledo ritulio pasididžiavimas yra aistringas lazdų kolekcionierius, o pirmąją tokio pobūdžio dovaną gavo iš paties Wayne'o Gretzky: "Gavęs Wayne'o lazdą buvau laimingas kaip vaikas per Kalėdas, tuomet pradėjau jas kolekcionuoti".

Ką gi, dabar A. Ovečkino kolekcijoje bus ir "lietuviškų" akcentų, ta proga ledoritulys.lt siūlo prisiminti nuostabų D. Kasparaičio įvartį: