Dalyvaudamas"Cam and Stick" laidoje legendinis Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis pasakė, kodėl nėra kviečiamas į draugiškas rungtynes su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Pasak fizine jėga garsėjusio žaidėjo, rusai negali rizikuoti, kad jis ir V. Putinas ant ledo susidurtų akis į akį.

"Nieks nenori, kad lietuvis žaistų prieš Rusijos prezidentą. Juk mes galime susidurti, taip tikrai galėtų nutikti", - sakė D. Kasparaitis.

Jis taip pat pabrėžė, kad tokio tipo draugiškuose mačuose vyrauja specifinės taisyklės, tad tik žaidėjai kurie gerai jas žino gali žaisti tokiuose mačuose: "Į tokius mačus kviečia tik keletą veteranų, dėl labai specifinių žaidimo taisyklių".

D. Kasparaitis kartais yra vertinamas kontraversiškai, kadangi net Lietuvai atkūrus nepriklausomybę vilkėjo Rusijos rinktinės marškinėlius. Tiesa, karjeros pabaigoje jis žaidė ir už Lietuvą bei tapo IB diviziono pasaulio čempionu.

"Aš nesu artimas su V. Putinu ir apskritai visada sakiau, kad nesu artimas jokiai šaliai. Lietuvoje manęs negerbia, nes žaidžiau už rusus, tuo tarpu rusai visada mane minės kaip lietuvį. Aš draugauju su visais", - mintimis dalijosi D. Kasparaitis.