Kol lietuviai šventė triuškinamą pergalę prieš rumunus, 45-erių rinktinės debiutantas Darius Kasparaitis džiaugiasi savo asmeninėmis pergalėmis ir išsipildžiusia svajone - ginti Lietuvos rinktinės garbę.

Pasak D.Kasparaičio, komanda žaidžia gerai, įmuša daug įvarčių. "Bet vis tiek dar yra, kur dirbti. Daug nešvaraus žaidimo. Manau, su kitomis komandomis bus kiek sunkiau. Žaidžiam gerai ir jeigu taip tęsim, bus geri šansai", - kalbėjo nacionalinės komandos gynėjas.

Paklaustas, ką mano apie bandymų mušti į vartus skaičių (rumunai į vartus mušė 42, o lietuviai - 29 kartus), buvęs NHL žaidėjas teigė, kad tai yra normalu, nes Rumunijos rinktinei lietuviai leido žaisti savo zonoje. 

"Galvojom tik apie ataką. Kartais būna, kad komanda truputį silpnesnė, visi nori įmušti įvartį, galvoja kaip bėgti ten, o ne kaip žaisti gynyboje. Bet aš, manau, yra treneriai, peržiūrės vaizdo įrašus, ir pasakys, ką mes blogai darėm. Ne labai geras žaidimas gynyboje", - sakė daugiau galimybių nei čempionato atidarymo mače pasireikšti gavęs elektrėniškis.

"Aš treneriams pasakiau, kad galiu žaisti. Traumų beveik nėra. Man leido ilgiau žaisti. Esu patenkintas, aišku, sunku, bet, manau, toliau bus lengviau. Atvažiavau čia žaisti, o ne sėdėti ant suoliuko. Stengsiuos kaip galiu", - užtikrintai kalbėjo D.Kasparaitis.

Antradienį Lietuvos ledo ritulininkai ir jų varžovai Žalgirio areną užleis Kauno Žalgirio krepšininkams, kurie Eurolygos ketvirtfinalyje kovos su Pirėjo Olympiakos (Graikija) krepšininkais.

Pasaulio ledo čempionato IB diviziono kovos estafetę iš krepšinio vėl perims trečiadienį, kuomet lietuviai susikaus su antroje grupės vietoje žengiančiais japonais.

Nuotr. wmib2018.iihf.hockey