Permainingose rungtynėse pergalę antrajame Norvegijos ledo ritulio divizione iškovojo tris lietuvius savo gretose turinti Oslo "Hasle/Loren" ekipa. Ji svečiuose 4:3 (0:1, 2:2, 2:0) įveikė diviziono autsaiderę "Furuset" komandą

Rungtynės buvo labai banguotos. Pirmieji antrąją pirmojo kėlinio minutę pasižymėjo šeimininkai, tačiau antrojo kėlinio pradžioje po C. Linge ir D. Nomanovo įvarčių lietuvių atstovaujama ekipa persverė rezultatą savo naudai. Tiesa tai truko neilgai, nes jau tame pačiame kėlinyje "Furuset" ekipa įmušė du atsakomuosius įvarčius ir susigrąžino po pirmojo kėlinio turėtą minimalų pranašumą. Visgi fortūna buvo "Hasle/Loren" pusėje, kurie trečiajame kėlinuke pasinaudojo pranašumu ir įmušė du įvarčius taip uždarydami rungtynes ir iškovodami sunkią pergalę.

Iš lietuvių rungtynėse pasižymėti pavyko vieninteliam D. Nomanovui. Jis šiose rungtynėse pelnė įvartį.

"Hasle/Loren" po šios pergalės lygoje rikiuojasi septintoje vietoje (41 tšk.) ir į aukštesnes pozicijas nepretenduoja.