JAV Vakarų valstijų jaunimo (iki 21 metų) lygoje (WSHL) kitą sezoną lietuvių netrūks. Jau anksčiau skelbėme, kad į „Tahoe Icemen“ išvyksta Eimantas Noreika ir Matas Mikalauskas, o dabar paaiškėjo, kad Dalaso „Snipers“ klube taip pat bus du lietuviai – klube liekantis 18-metis gynėjas Arvydas Domeika ir komandos naujokas 17-metis puolėjas Karolis Krasilnikovas.

„Dalaso klubo atstovai mane pastebėjo pasaulio jaunių čempionato II-ojo diviziono A grupės turnyre Taline. Gyvensiu amerikiečių šeimoje, treniruosimės du kartus per dieną, o apie trenerį kol kas nieko nežinau. Pagrindiniai tikslai – daug treniruotis ir gerai žaisti“, - Sportas.lt sakė K.Krasilnikovas.

Puolėjas jau yra žaidęs Vokietijos ir Estijos klubuose, bet pernai sugrįžo į Lietuvą. K.Krasilnikovas žaidė Elektrėnų „Energijoje“ ir su ja tapo Lietuvos čempionu. Vyrų lygoje jis per 13 rungtynių pelnė 5 įvarčius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Gana sėkmingai jis žaidė ir antroje pagal pajėgumą Baltarusijos lygoje. Ten „Energijos“ gretose K.Krasilnikovas per 32 rungtynes įmušė 5 įvarčius ir pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus. K.Krasilnikovas jau spėjo rungtyniauti tiek Lietuvos jaunių (iki 18 metų), tiek jaunimo (iki 20 metų) rinktinėse. Jis jau buvo vienas iš lyderių Lietuvos jaunimo rinktinėje, kai per 5 rungtynes pelnė 2 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Snipers“ pastarasis WSHL sezonas nebuvo sėkmingas, bet komanda šią vasarą ėmė gerokai stiprintis. „Snipers“ jau papildė Islandijos vyrų rinktinės žaidėjas Axelis Oronganas ir Slovėnijos jaunių rinktinės narys Jaša Jenko. A.Domeika Dalase pasitiks antrą sezoną. Pirmajame sezone jis per 42 rungtynes įmušė 5 įvarčius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.