Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) puikų vakarą turėjo Nerijus Ališauskas ir jo atstovaujama Rygos „Dinamo“ komanda. Pajėgiausia Latvijos ledo ritulio ekipa svečiuose 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) kiek netikėtai pranoko Maskvos „Spartak“ ritulininkus, o prie lemiamo įvarčio prisidėjo ir lietuvis.

Rygos ekipa po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai savo deficitą jau buvo panaikinę – 2:2.

Trečiojo kėlinio viduryje „Dinamo“ įgijo kiekybinį pranašumą, o tai svečiams pavyko išnaudoti rezultatyviai. Įvartį mušė ir „Dinamo“ pergalę atnešė tikslus Kevino Clarko smūgis, o jam sėkmingai asistavo ir antrą tašką šiame sezone į savo sąskaitą įsirašė būtent N. Ališauskas.

Panašu, kad Lietuvos atstovas sulaukia vis didesni trenerio pasitikėjimo. Šį mačą N. Ališauskas pradėjo pirmajame penkete, žaidė daugiau nei 22 minutes, per kurias ne tik atliko rezultatyvų perdavimą, bet ir blokavo 3 varžovų smūgius bei pats sykį smūgiavo į vartus.

Po šios pergalės „Dinamo“ savo sąskaitoje turi 17 taškų ir Vakarų konferencijoje yra 9-oje vietoje, 18-a taškų turinti „Spartak“ toje pačioje konferencijoje žengia 7-a.