Artimiausias dvi savaites Lietuvos ledo ritulio čempionate žiūrovai akistatų neišvys – reaguojant į susidariusią situaciją pirmenybės šiuo metu yra sustabdytos, o visos per šį laikotarpį numatytos rungtynės yra atšauktos.
 
Tokį sprendimą nacionalinė ledo ritulio lyga priėmė po to, kai asociacija „Hockey Lietuva“ kreipėsi į lygą su reikalavimu laikinai sustabdyti Lietuvos pirmenybės, kol bus pilnai įvykdyti varžybų nuostatų reikalavimai (punktai nr. 3.3 ir 5.3.4) dėl sporto varžybose dalyvaujančių sportininkų sveikatos ir saugumo užtikrinimo.
 
Atsižvelgdamas į asociacijos prašymą lygos vykdantysis direktorius Gintaras Šabūnas šiandien priėmė oficialų nutarimą dviejų savaičių laikotarpiui stabdyti Lietuvos čempionatą.
 
„Nacionalinė ledo ritulio lyga vadovaudamasi Asociacijos „Hockey Lietuva“ 2018-11-26 d. reikalavimu, nuo šios dienos, dviejų savaičių laikotarpiui stabdo Lietuvos ledo ritulio čempionato eigą ir atšaukia numatytas rungtynes tam, kad čempionate dalyvaujantys klubai įvykdytų varžybų nuostatų reikalavimus dėl sportininkų sveikatos ir saugumo užtikrinimo“, - teigiama oficialiame lygos pranešime.
 
Dėl lygos stabdymo atšauktos penkios artimiausios lygos rungtynės, kurios turėjo būti sužaistos per artimiausias dvi savaites.