Antroje Prancūzijos lygoje pergalę pasiekė Edgaro Protčenko atstovaujama "Chambery" ekipa. Ji namuose 5:2 (2:0, 0:2, 3:0) pranoko "Montpeiller" klubą, o prie to svariai prisidėjo ir lietuvis.

E. Protčenko atliko du rezultatyvius perdavimus trečiame kėlinyje. Jis prisdėjo prie trečio savo komandos įvarčio, kuris šeimininkams leido susigrąžinti pranašumą, be to užsidirbo efektyvumo balą, kai "Chambery" pasiekė paskutinį savo įvartį į tuščius oponentų vartus.

Lietuvos rinktinės narys taip pat išsiskyrė ir baudos minutėmis, jų šįsyk surinko net dvyliką. Dešimties minučių baudą jis gavo dar pirmajame kėlinyje, o antrajame ant suolo priverstinai turėjo praleisti dar dvi minutes.

"Chambery" turnyrinėje lentelėje užima septintą vietą ir yra arti to, jog patektų į atkrintamąsias varžybas.