Pirmasis ledoritulys.lt e-sporto NHL turnyras turi čempionus. Jais tapo Lietuvos jaunimo rinktinei atstovaujančio Eimanto Noreikos valdomi "Chicago Blackhawks" ledo ritulininkai.

Finalinėje serijoje "vanagai" serijoje iki trijų pergalių 3-1 pranoko "Edmonton Oilers" klubą, kuriam vadovavo vienas naudingiausių Norvegijos antrojo diviziono žaidėjų, Lietuvos vyrų rinktinės ir Haldeno "Comet" puolėjas Ugnius Čižas.

Pirmame mače E. Noreika išplėšė pergalę įvarčiu į "Oilers" vartus - iki susitikimo pabaigos buvo likę žaisti vos 4 sekundės. "Blackhawks" iškovojo pergalę rezultatu 6:5.

Antrajame susitikime, iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 10 sekundžių, U.Čižas atkūrė pirmųjų superfinalo rungtynių scenarijų - rezultatui esant lygiam jį persvėrė savo naudai - 3:2. Kol tiksėjo laikas, "Blackhawks" turėjo galimybę įstumti ritulį į vartus, bet Edmontono ekipos ledo ritulininkai gynyboje žaidė aktyviai.

Tiesa, tai buvo paskutinė "Oilers" pergalė šiame sezone. Trečiame mače Čikagos klubas išsiveržė į priekį, o ketvirtose rungtynėse po itin dramatiškos kovos nugalėjo 7:6 ir iškovojo e-sporto Stanley taurę.

Po finalo šviežiai iškeptas turnyro nugalėtojas E.Noreika padėkojo varžovui ir turnyro organizatoriams: "Pirmiausia noriu padėkoti už puikų derbį. Rungtynės tikrai buvo nelengvos ir kupinos įtampos. Organizatoriai pasidarbavo puikiai, o bendrai šis žaidimas yra šaunus bei azartiškas užsiėmimas karantino metu".

Primename, jog "Oilers" ir "Blackhawks" reguliariajame sezone sužaidė po vienas rungtynes išvykoje ir namuose bei pasidalino po pergalę. Pirmajame susitikime Edmontono ekipa 6:4 nugalėjo Čikagos ledo ritulininkus, bet jau kitame mače "Blackhawks" 6:3 įrodė savo pranašumą.

"Oilers" atkrintamąsias varžybas pradėjo iš pirmosios turnyrinės lentelės pozicijos, o "Blackhawks" – iš trečiosios.

Ledoritulys.lt e-sporto NHL turnyre iš viso dalyvavo 18 komandų, į atkrintamąsias varžybas žengė 8. Per beveik tris turnyro savaites visos komandos sužaidė daugiau nei 200 susitikimų.