Slovakijoje vykstančiame Pasaulio čempionato Elito divizione buvo sužaisti dar keturi susitikimai.

A grupėje pergales pasiekė Jungtinių Valstijų ir Vokietijos rinktinės.

Amerikiečiai 6:3 (1:1, 3:1, 2:1) pranoko britus, kurie pirmenybėse išlieka be taškų.

Jei JAV rinktinė varžovus įveikė be didesnio vargo, tai kur kas labiau dramatišką pergalę pasiekė absoliutūs grupės lyderiai vokiečiai. Jie 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) palaužė šeimininkę Slovakijos rinktinę.

Įdomu tai, jog iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 2 minutes slovakai dar buvo priekyje, tačiau per likusį laiką Vokietijos komanda sugebėjo pelnyti du įvarčius ir pasiekė ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

8. Didžioji Britanija 0/3 1:20 0

B grupėje it laikrodis tiksi šveicarai. Jie 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) pranoko Norvegijos nacionalinę komandą ir kol kas pirmenybėse nėra praradę nei vieno taško.

Tuo tarpu rusai surengė efektyviausią dienos pasirodymą – Italijos rinktinė buvo sumindyta net 10:0 (4:0, 4:0, 2:0).