Slovakijoje po truputį įsibėgėja Pasaulio ledo ritulio čempionato Elito diviziono kovos. Šeštadienį pirmenybėse buvo sužaisti 6 mačai.

A grupėje susidūrė Suomijos ir šeimininkės Slovakijos rinktinės keliai. Šios komandos pirmenybes pradėjo penktadienį ir tuomet abi iškovojo netikėtas pergales. Po tarpusavio akistatos pirmoje grupės vietoje įsitvirtino suomiai, kadangi jie laimėjo 4:2 (2:1, 0:1, 2:0).

A grupėje taip pat buvo užfiksuotas pirmasis šio čempionato pratęsimas. Danijos rinktinė prancūzus pranoko tik po baudinių serijos – 5:4 (2:1, 1:3, 1:0, 0:0, 3:2).

Pergalę A grupėje pasiekė ir pirmąjį savo mačą sužaidę vokiečiai. Tiesa, nors buvo prognozuojamas triuškinantis skirtumas, Vokietijos rinktinė britus įveikė „tik“ 3:1 (0:0, 1:0, 2:1).

Tuo tarpu B grupėje antrą pergalę į savo sąskaitą įsirašė čekai, be to sėkmingai čempionate startavo Latvijos ir Šveicarijos rinktinės.

Čekijos komanda be didesnio vargo pranoko norvegus – 7:2 (3:1, 2:0, 2:1). Čekai po šios pergalės turi 6 taškus iš šešių, tuo tarpu taip pat du mačus sužaidę Skandinavijos atstovai lieka be taškų.

Latvijos rinktinė pirmąjį mačą žaidė prieš Austriją ir puikiai sužaidusi trečią kėlinį triumfavo 5:2 (1:1, 0:0, 4:1), o šveicarai surengė galingiausią dienos pasirodymą, kai net 9:0 (4:0, 2:0, 3:0) pamokė italus.