Kol Lietuvoje vyko „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyras, santykius aiškinosi ir kitų šalių rinktinės. Bene rimčiausias turnyras vyko Suomijoje, tai buvo pirmasis šio sezono Euroturo serijos renginys – „Karjala Cup“.

Šiame turnyre varžėsi šeimininkai suomiai bei Rusijos, Švedijos ir Čekijos rinktinės. Visos komandos tarpusavyje sužaidė po kartą, o turnyro nugalėtojais tapo dvi pergales iš trijų galimų iškovoję rusai.

„Karjala Cup“ rezultatai:

Rusija – Suomija 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Čekija – Švedija 2:3 (1:1. 1:2, 0:0)
Švedija – Rusija 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Suomija – Čekija 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Čekija – Rusija 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
Suomija – Švedija 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Antrasis Euroturo serijos turnyras – „Pirmojo kanalo taurė“ vyks gruodžio 13-16 dienomis.

Tarptautiniame turnyre Vengrijoje lygių neturėjo Kazachstanas

Vengrijoje vyko keturių komandų turnyras, o jo nugalėtoju tapo Kazachstano ledo ritulininkai, kurie per pagrindinį nugalėjo tiek šeimininkus, tiek Italijos bei Pietų Korėjos rinktines ir surinko 9 taškus iš tiek pat galimų.

Antroje vietoje su 3 taškais liko vengrai. Tokį patį taškų kiek surinko ir Italijos nacionalinė komanda, tačiau pastaroji sužaidė vienomis rungtynėmis daugiau – Vengrijos ir Pietų Korėjos akistata buvo atšaukta.

Baltarusijoje šeimininkai neprilygo latviams

Kol Latvijos B rinktinė ir Baltarusijos komanda iki 25 metų varžėsi Vilniuje, šių šalių rinktinės rungėsi kitame turnyre Minske. Ten triumfavo 8 taškus surinkę latviai, o baltarusiai, su 7 taškais, liko antri.

Minske taip pat varžėsi Slovėnijos ir Prancūzijos rinktinės.

Tiek Latvijos, tiek Baltarusijos rinktinės surinko po 6 taškus, o lemiamame mače žaidė tarpusavyje. Latviai įrodė savo persvarą tik per baudinių seriją ir gavę 2 įskaitinius taškus triumfavo turnyre.

Vokietijos taurę iškovojo Rusijos antroji komanda

Vokietijos taurės turnyre šeimininkai užėmė paskutinę vietą, o nugalėtoja tapo antroji Rusijos rinktinė. Ji per 3 mačus surinko 8 taškus – prieš vokiečius laimėta po pratęsimo ir per pagrindinį laiką įveikti slovakai bei šveicarai.

Būtent Šveicarijos rinktinei atiteko antroji vieta, o Slovakijos komandai teko tenkintis trečiąją.

Austrai triumfavo Lenkijoje

Turnyre Lenkijoje be šeimininkų taip pat dalyvavo austrai, danai ir norvegai. Pagal formatą visos komandos žaidė ne po 3, o po 2 mačus. Triumfavo 5 taškus surinkusi Austrijos rinktinė, Danija su 4 taškais liko antra, Norvegija (3 tšk.) – trečia.

Tiek austrams, tiek norvegams nusileidę turnyro organizatoriai taškų nesurinko ir turėjo tenkintis paskutinėję turnyro pozicija.